ДИТЯЧІ ДНІ НАРОДЖЕННЯ

Лазертаг

Cкоро День народження Вашої дитини і Ви думаєте, чим його сповна здивувати і що подарувати на його свято?

Приходьте в центр відпочинку MAXIMYM в Києві і замовте організацію проведення дня народження для Вашого чада в стилі гри ЛАЗЕРТАГ!

Телефонуйте: +38 (097) 755 53 69

                   +38 (095) 187 77 06

Лазертаг - найбезпечніша в світі гра з усіх стрілецьких напрямків видів спорту. Вона безпечна, дуже динамічна і неймовірно позитивна. У неї можуть грати і хлопчики, і дівчатка, віком від 6 років;

Центр відпочинку MAXIMYM, вже багато років співпрацює зі спортивно-тактичним клубом ARTMAXLASERTAG, лідером ринку індустрії розваг в сфері проведення заходів в стилі гри лазертаг в Києві;

 

Лазертаг в центрі відпочинку MAXIMYM від клубу ARTMAX - це не просто «стрілялка», це ціле сценаріческое дійство, наповнене позитивом, радістю і дружніми нотками. Захід проводять професійні інструктори-аніматори. Весь позитивний момент при проведення дня народження спрямований на всю команду гравців, кожна дитина буде сповна виділено, за допомогою розігрування цікавих сценаріїв. І безумовно, всі сценаріческіе гри будуть «закручені» навколо «винуватця торжества», іменинника, або іменинниці! Повірте, ми сповна здивуємо хлопців та дівчат!

Сам захід (дитячий або підлітковий день народження), проходить в опалювальних і кондиціонерами приміщень, з дотриманням всіх заходів і норм безпеки!

В процесі заходу ми повністю занурюємося в ігрове дійство і стаємо дітьми, не забуваючи про те, що ми дорослі.

Ми проводимо максимально креативні, позитивні, а крім цього, ще веселі дитячі та підліткові дні народження. На чолі всього дійства, варто гра і дитяче командоутворення. Всі хлопці друзі! А після такого дня народження, дитяча дружба стане ще міцніше!

Ми використовуємо найбезпечніше, бездротове лазертаг спорядження. В процесі гри і «стрілянини» процес «попадання» фіксується інфрачервоними імпульсами (як в пульті телевізора), абсолютно нешкідливе для людини!

Приходячи в розважальний центр MAXIMYM і замовляючи день народження в тематиці гри лазертаг-Ви дійсно відкриєте для дитини новий світ. Світ динамічної гри, позитиву, ще більшою дружби і максимальної згуртованості!

Зв'яжіться з нами, шановні батьки, і дізнайтеся про наших унікальних пропозиціях, акціях і програмах лояльності! Також, ми докладно Вам розповімо про проведення наших тематичних свят в стилі мілітарі з грою лазертаг.

Телефонуйте: +38 (097) 755 53 69

                  +38 (095) 187 77 06

Резерв стола
Популярные запросы: