БОУЛІНГ – БАР

Ціна за гру iв боулінг барі

Резерв гри

БРОНЮЙТЕ ДОРІЖКИ ЗАРАЗ +380 (98) 260 62 62

 

 

Не знаєте, як весело, активно і з користю провести час? Тоді зіграйте в боулінг з друзями або колегами! В цьому випадку ви вже точно отримаєте масу задоволення!

Боулінг - це захоплююча спортивна гра, а для кого-то навіть спосіб життя. Якщо ви що раніше не збивали кеглі, то настав час навчитися майстерності метання куль. Тут немає нічого складного, головне - правильно вибрати кулю і прокатати його по доріжці. Наш центр відпочинку «Maximym» пропонує всім боулери і новачкам розслабитися в затишному боулінг клубі і відчути всю красу захоплюючої гри!

Тарифи на боулінг у нас найоптимальніші. Ціна доріжки змінюється в залежності від часу доби і днів тижня. Це пояснюється різним ступенем відвідуваності клубу. У ранкові та нічні години адміністрація нашого розважального центру встановлює приголомшливі ціни на боулінг. Ні в одному боулінг клубі ви не знайдете таких низьких цін, як у нас! Навіть у вихідні дні вартість доріжки невисока - просто нонсенс якийсь! Погодьтеся, зазвичай у вас більше часу на гру в вихідний день, і ви звикли платити вдвічі більше! Залиште це в минулому! У нашому клубі ви будете приємно здивовані ціновою політикою! «Maximym» цінує ваш час і гроші, дорогі гравці! Так чому б не скористатися таким привабливим пропозицією? Ми відкриті для всіх - як для дорослих, так і для дітей! А для студентів і школярів у нас взагалі діють постійні знижки та бонусні програми! Як тут не піддатися спокусі?

Боулінг став популярний в організації корпоративних свят. І правильно, адже нема чого проводити нудні посиденьки в офісному приміщенні. Потрібно брати від життя все - в даному випадку хоча б боулінг-доріжку! Що може бути краще дружної команди офісних співробітників, які звикли до монотонної і виснажливій роботі? Да уж, боулінг - це справжній відпочинок від рутини і нудьги, сірої та непоказною життя. На боулінг ви можете запросити і друзів - так у вас з'явиться загальне розвага. У перервах між кидками не забудьте випити охолоджуючого напою - це вас підбадьорить! У барі завжди є свіже холодне пиво і коктейлі. Плюс до всього, наш клуб викликає прихильність до себе баром, диско і рестораном. Зробіть свій вечір насиченим і цікавим!

БРОНЮЙТЕ ДОРІЖКИ ЗАРАЗ +380 (98) 260 62 62

Популярные запросы: